Kříž

REKLAMAČNÍ TECHNIK

Firma A+M Fenster s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou, přední výrobce plastových a hliníkových oken a dveří, přijme do svého pracovního týmu technika kontroly kvality a reklamací. Nabízíme zajímavé platové podmínky a zázemí stabilní, prosperující společnosti.

Náplň práce:

  • Řízení reklamačního procesu
  • Evidence reklamací a zadávání údajů do interního informačního systému
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli (technická podpora, preventivní a nápravné aktivity, vyřizování specifických požadavků)
  • Řešení a posuzování reklamací
  • Reklamační a servisní výjezdy k zákazníkům
  • Vyřizování reklamací vůči dodavatelům
  • Vedení agendy reklamací a interních neshod
  • Vyhodnocení a analýza příčin reklamací a neshod a návrhy nápravných opatření
  • Kontrola dodržování předepsaných technologických postupů ve výrobě
  • Reporting vedení společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka
  • Příjemné a přátelské vystupování
  • Smysl pro týmovou spolupráci, profesionální a prozákaznický přístup
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Snaha a ochota učit se novým věcem

Co Vás bude určitě zajímat:

  • Práce v zázemí stabilní české společnosti
  • Firemní kultura s orientací nejen na výsledky, ale také zaměstnance
  • Odpovídající platové ohodnocení + benefity
  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Motivační systém hodnocení zaměstnanců
  • Práce s profesionální technologií v příjemném kolektivu
  • Plný úvazek, jednosměnný provoz
  • Nástup dle dohody, možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 775 910 441, nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: monika.stavinohova@amfenster.cz.

Potřebujete dodavatele výplní stavebních otvorů?

A+M Fenster
Pojďme spolupracovat

Zavolejte nám

Staňte se i vy odběrateli našich výrobků.
Zavolejte nám, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Telefon 777 728 071
Martin Šauer
Jednatel společnosti
nebo

Napište nám E-mail

Odešlete rychlý poptávkový formulář,
brzy se vám ozveme.

A+M Fenster

nebo