Kříž

PRACOVNÍK VÝROBY OKEN

Firma A+M Fenster s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou, přední výrobce plastových a hliníkových oken a dveří, přijme do svého týmu pracovníka do výroby. Nabízíme zajímavé platové podmínky a zázemí stabilní, prosperující společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • kování, lisování a opracování hliníkových výrobků (oken, dveří, fasád)

  • kování plastových výrobků

  • výroba atypických prvků

  • příprava profilů a jejich opracování

  • zámečnická práce ve výrobě

  • obsluha strojů

POŽADAVKY

  • aktivní přístup k práci

  • spolehlivost, samostatnost

  • manuální zručnost, pečlivost

  • schopnost práce v týmu

  • ochota pracovat podle potřeby přesčas

  • praxe v oboru vítána

NABÍZÍME

  • hlavní pracovní poměr

  • jednosměrný provoz

  • zaučení do pracovního procesu

  • odpovídající platové ohodnocení + benefity

  • motivační systém hodnocení zaměstnanců

  • ohodnocení dle dosažených výsledků

  • práce s profesionální technikou v příjemném kolektivu

  • firemní oblečení

  • nástup dle dohody, možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 775 910 441, nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: monika.stavinohova@amfenster.cz.

Potřebujete dodavatele výplní stavebních otvorů?

A+M Fenster
Pojďme spolupracovat

Zavolejte nám

Staňte se i vy odběrateli našich výrobků.
Zavolejte nám, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Telefon 777 728 071
Martin Šauer
Jednatel společnosti
nebo

Napište nám E-mail

Odešlete rychlý poptávkový formulář,
brzy se vám ozveme.

A+M Fenster

nebo